8 grudnia odbył się XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola, w którym naszą szkołę reprezentowali chłopcy z rocznika 2008/2009. Zawody otworzył Pan Rafał Skorek, dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola.

W wyniku losowania uczestników podzielono na dwie grupy które ułożyły się w następujący sposób:

Grupa A:

• Mysiadło
  • Lesznowola
  • Łazy

Grupa B:

• Mroków
  • Nowa Iwiczna
  • Magdalenka

Po emocjonujących zmaganiach nasi reprezentanci pokonali  w zażartej walce uczniów szkoły w Lesznowoli i dzięki temu wywalczyli pierwsze miejsce. Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

• 1 miejsce Mysiadło
  • 2 miejsce Lesznowola
  • 3 miejsce Mroków
  • 4 miejsce Nowa Iwiczna
  • 5 miejsce Łazy
  • 6 miejsce Magdalenka

Oprócz rozgrywanych meczów, na uczestników czekał konkurs żonglerki, który wygrał reprezentant szkoły w Łazach, Krzysztof Kwiecień – w dwóch próbach wyżonglował łącznie 148 razy. Turniej zakończyła uroczysta dekoracja i przyznanie wyróżnień, które wręczyli Pan Rafał Skorek oraz Pani Małgorzata Gajcy – wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Mysiadle.

W wyróżnieniach indywidualnych najlepszym bramkarzem został Franciszek Wiklak, najlepszym piłkarzem Mateusz Kruk- reprezentanci szkoły w Mysiadle. Królem strzelców został Norbert Orzoł ze szkoły w Nowej Iwicznej. Na zakończenie turnieju dotarł również Święty Mikołaj, który wręczył każdemu z uczestników słodki upominek.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mysiadle:

• Kruk Mateusz
  • Wiklak Franek