W dniach 14 – 15 lutego w Szkole Podstawowej w Łazach odbyły się gminne zawody w  piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Pierwszego dnia zmagań walczyły cztery szkoły: z  Mysiadła, Łaz, Magdalenki i Mrokowa. Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły trzecią lokatę wygrywając w ostatnim meczu ze szkołą z Magdalenki.

Lista zawodniczek:

1. Dyba Barbara
  2. Pańczak Wiktoria
  3. Błaszczak Patrycja
  4. Kutryś Karolina
  5. Jankowska Barbara
  6. Bujska Julia
  7. Kusiak Zuzanna
  8. Cieśla Maja
  9. Szamotulska Laura
  10. Włodarczyk Nadia
  11. Przemyski Krystyna
  12. Dąbrowska Patrycja
  13. Kurto Nadia
  14. Majczak Oliwia
  15. Szczęsna Weronika

W drugim dniu zawodów do rywalizacji przystąpili chłopcy. Były to najbardziej obsadzone zawody, gdyż rywalizowało ze sobą aż sześć szkół: z Mysiadła, Mrokowa, Magdalenki, Łaz, Lesznowoli i Nowej Iwicznej. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B. Mysiadło trafiło do grupy A z Mrokowem i Lesznowolą. Nasi chłopcy po wygranej w półfinale trafili na ubiegłorocznych Mistrzów Powiatu z Łaz, z którymi również wygrali i awansowali do finału. W finale pokonali uczniów ze szkoły z Nowej Iwicznej i zostali Mistrzami Gminy.

Poniżej wyniki naszej reprezentacji:

Mysiadło – Lesznowola

Mysiadło – Mroków
14 :  4

Półfinał

Mysiadło – Łazy

Finał

Mysiadło – Nowa Iwiczna

Lista zawodników:

1. Pańczak Filip
  2. Vu Van Michał
  3. Jarząbek Jakub
  4. Balcerzak Piotr
  5. Wiśniewski Xavier
  6. Łopato Amadeusz
  7. Oware Oliwier
  8. Rosiak Damian
  9. Augustyniak Bartosz
  10. Cieślak Aleksander
  11. Marciniszyn Olgierd

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Robert Matyja