Luty jest miesiącem obfitującym w zmagania sportowe.

16 lutego odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjów. Nasi reprezentanci rywalizowali w obu kategoriach wiekowych. Starcia były bardzo zacięte, a w ich wyniku do kolejnego etapu awansowali reprezentanci szkoły podstawowej.

Dziewczęta z gimnazjum zajęły III miejsce, są to: Wiktoria Pańczak i Barbara Kordowska.

Gimnazjaliści – Mateusz Urbański i Rafał Ziółkowski – uplasowali się na IV miejscu.

Dziewczęta ze szkoły podstawowej zdobyły 1 miejsce i awansowały do etapu powiatowego. Są to: Agata Lukoszek i Hanna Stolarczyk.

Chłopcy ze szkoły podstawowej – Patryk Rozum i Juliusz Wołoszczak – również wywalczyli 1 miejsce, a tym samym awans do etapu powiatowego.

W poniedziałek 19 lutego odbył się kolejny etap zawodów, w którym nasi zawodnicy zmierzyli się z najlepszymi szkołami z powiatu piaseczyńskiego. W ich wyniku reprezentacje chłopców i dziewcząt zajęły 3 miejsce.

Gratulujemy!

Marcin Kłobuchowski