O programie

Regulamin naboru do programu

Kontrakt rodziny goszczącej

W listopadzie 20017 grupa 6 uczniów klasy 6c odwiedziła szkołę Krske Misirkov w Skopje, w Macedonii. Relację z tej wizyty w języku angielskim przygotowały jej uczestniczki : Agata Osmólska i Kaja Szymańska. Zapraszamy do jej obejrzenia!

Prezentacja

Od 16 do 20 października Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle gościła 21 uczniów wraz z ich nauczycielami, ze szkół w Estonii, Macedonii i Niemiec. Wizyta odbyła się w ramach projektu Find Your Balance, fundowanego przez program Erasmus+. Pod opieką koordynatorek: Karoliny Kasperskiej, Agaty Cieniek, Karoliny Lis, grupa gości oraz uczniów z klas 6c i 7c, brała udział w zajęciach przeciwdziałania fonoholizmowi. Przyjrzeliśmy się tworzeniu zasad na temat korzystania z telefonów komórkowych w domu i w szkole. W ramach wizyty zwiedzaliśmy razem Warszawę, wzięliśmy udział w warsztatach kulinarnych, gościliśmy w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli oraz Europejskim Centrum Tenisa. Wieczorami, goście zostali wspaniale przyjęci przez rodziny naszych uczniów , którzy starali się uprzyjemnić ich pobyt w naszym pięknym kraju.

Przeżyliśmy bardzo ciekawy tydzień, który wzbogacił nas o nowe doświadczenia, które na zawsze pozostaną niezapomniane.