Mysiadło dn.23.04.2019 r.

• Z uwagi na trwającą w naszej szkole akcję strajkową wszystkie zajęcia opiekuńcze  odbywają się w budynku przy ul. Kwiatowej 28 w godzinach od 07:30 do 17:30.
  • Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać z zajęć  opiekuńczych w czasie strajku będą zobowiązani zamówić posiłki w stołówce szkolnej dla swoich dzieci do godziny 9.00 danego dnia.  W zamówieniu należy podać dni, na które zamawia się posiłki.

Uwaga! W przypadku odwołania akcji protestacyjnej zamówienia te będą nieaktualne, a stołówka zrealizuje planowe posiłki.

• Ponownie apeluję do wszystkich rodziców o rozważne posyłanie dzieci do szkoły.
  • Akcja strajkowa na charakter ogólnopolski. Decyzję o zakończeniu strajku podejmą naczelne władze Związku Nauczycielstwa Polskiego. Dlatego należy śledzić rozwój sytuacji podawany w mediach i na stronie internetowej szkoły.

Monika Rutkowska