W poniedziałek 18 listopada  do Naszej  Filii  w Zgorzale  przyszedł nietypowy gość. Naszych uczniów odwiedził  wraz z opiekunem  pies o ciekawym imieniu Dolar. Dolar to piesek,  który był leczony w przychodni a potem musiał zamieszkać w schronisku. W okresie  października zbieraliśmy karmę właśnie dla przychodni w Mysiadle.

Pani  weterynarz bardzo serdecznie  Nam podziękowała za udział w zbieraniu karmy oraz opowiedziała historię Dolara oraz innych zwierząt ,które mieszkają w schronisku i potrzebują Naszego wsparcia i pomocy.

Bardzo Nas ujęła i wzruszyła historia Dolara i innych zwierząt.

Uczniowie zadawali  bardzo ważne pytania dotyczące opieki  i leczenia  zwierząt , a pani weterynarz udzielała szczegółowych odpowiedzi.

Nasi najmłodsi uczniowie bardzo serdecznie przyjęli Naszego nietypowego gościa, a on odwdzięczył się merdając do Nas ogonkiem i dając się głaskać.