19 września 2020 r. odbyła się VIII edycja Narodowego Dnia Sportu, w której podczas pokazowego treningu z piłki ręcznej wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna popularyzująca sport i zdrowie dedykowana wszystkim, którzy kochają sport. Narodowy Dzień Sportu mocno wspierają największe gwiazdy polskiego sportu. Ambasadorami akcji są m.in. Iwona Guzowska, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Krzysztof “Diablo” Włodarczyk, Kajetan Broniewski, Robert Mateusiak, Szymon Ziółkowski. Każda edycja Narodowego Dnia Sportu to setki tysięcy uczestników, tysiące bezpłatnych treningów w całej Polsce, setki miejscowości w całym kraju, ekwiwalent reklamowy wart 2 miliony złotych.

Poniżej lista chłopców biorących udział w akcji:

• Bajak Bartosz
  • Białobrzeski Jakub