Witam Państwa,

w ramach Szlachetnej Paczki, którą współtworzyć będziemy już po raz trzeci ! 💕

Z pewnością będzie to duże wyzwanie dla nas wszystkich, mam jednak nadzieję, że wzorem lat ubiegłych pomożemy Rodzinie, która tego potrzebuje.

Wiemy, że ten rok jest specyficzny ze względu na panującą pandemię, tym bardziej proszę, abyśmy wspólnie podjęli ten wysiłek i udzielili wsparcia wybranej Rodzinie.

💕W ubiegłym roku za nasze zaangażowanie otrzymaliśmy takie podziękowanie:

„Brakuje nam słów by wyrazić swoją wdzięczność. Nigdy nie korzystaliśmy z pomocy takowej instytucji. Długo wahaliśmy się czy wypada i nie wierzyliśmy w siłę sprawczą Szlachetnej Paczki. Gdy przyszedł weekend cudów i to wszystko zaczęło się dziać, nasze serca zaczęły bić mocniej. Dostaliśmy m.in.: opał, łóżka, kuchenkę gazową oraz zapas chemii i jedzenia. Jest to dla nas bardzo dużo, nawet nie zdają sobie Państwo sprawy jak wiele. Dzięki Wam nasze święta będą ciepłe, spokojne i szczęśliwe. Bardzo dziękujemy za wszystko co dla nas przygotowaliście. Życzymy Państwu magicznych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy !!!”

💕W tym roku przygotowujemy paczkę dla Pana Daniela z rodziną. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w linku poniżej.*

Możliwe opcje wsparcia:

1. Rzeczy można przynosić do strefy rodzica na ul. Kwiatowej do 10 grudnia (czwartek). Proszę o wcześniejszą informację do mnie na maila berenika_antczak@spwmy.edu.pl lub przez dziennik elektroniczny.

2. Wpłata pieniężna na konto Rady Rodziców do 9 grudnia (środa). W tytule przelewu proszę KONIECZNIE wpisać „SZLACHETNA PACZKA”. Numer konta: 77 1020 1169 0000 8702 0179 6150

*Gdyby mieli Państwo problem z linkiem wstawiam listę potrzebnych rzeczy poniżej.

💕 (RZECZY ZAZNACZONE kolorem  CZERWONYM SĄ JUŻ PRZEZ PAŃSTWA DOSTARCZONE) 💕

TRZY KLUCZOWE POTRZEBY:

1. Laptop do nauki

(Obecnie dzieci korzystają z jednego! telefonu (Pani Leny) aby kontynuować naukę w trybie zdalnym)

2. Żywność trwała (herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa i owoce w puszkach, płatki śniadaniowe, kisiel, kakao, budyń

3. Środki czystość (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyn do płukania, środki czyszczące, szczoteczki do zębów, szampon, ręczniki papierowe, worki na śmieci 35l)

Pozostałe potrzeby Rodziny:

Słuchawki z mikrofonem do nauki zdalnej,

pościel wymiar 180 x 200 i 220 x 200 + prześcieradła, ręczniki,

garnki oraz patelnie do przyrządzania posiłków obecne są w opłakanym stanie,

kabina prysznicowa – obecny brodzik pękł przez co kompletnie nie nadaje się do użytku,

• materiały szkolne: kredki, przybory do pisania, farby, zeszyty, papier kolorowy,