Informuję, że zapisy oraz rekrutacja uczniów do rozpoczynającej działalność Szkoły Podstawowej w Zamieniu będzie prowadzona przez Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle.

• Rekrutacja dotyczy uczniów oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej oraz uczniów klas 1 spoza obwodu Szkoły Podstawowej w Zamieniu.
  • Dla uczniów klas 1-8 zamieszkujący w obwodzie szkoły w Zamieniu prowadzone są zapisy.

Dokumenty w wersji papierowej należy składać osobiście w sekretariacie Filii szkoły w Zgorzale przy ulicy Cyraneczki 8 w godzinach pracy sekretariatu od 1 marca br. do 31 marca br. (dokumenty do pobrania na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Zamieniu: www.spzamienie.edu.pl).

Monika Rutkowska