W związku z wprowadzeniem  nauki zdalnej dla klas I – VIII uprzejmie informujemy, że w naszej szkole istnieje możliwość wykupienia obiadów na wynos (wyłącznie dla uczniów korzystających z abonamentów obiadowych).

1. Cena obiadu: 8,50 zł (obiady pakowane w jednorazowe opakowania, oddzielnie zupa i drugie danie).
  2. Zapisu można dokonać w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle przy ul. Kwiatowej 28:

osobiście u Intendenta p. Anny Wilk w godz. 8.00–16.00,

mailowo: anna_wilk@spwmy.edu.pl,

telefonicznie: 885 559 988;

(PŁATNOŚĆ PRZY OSOBISTYM ZAPISIE LUB PRZY PIERWSZYM ODBIORZE POSIŁKU TYLKO GOTÓWKĄ)

• Nie ma możliwości wykupienia obiadu jednorazowego.
  • Osoby zainteresowane obiadami na wynos w terminie 24.11.2021– 03.12.2021 proszone są o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu u Intendenta w szkole przy ul. Kwiatowej 28. Zapisy przyjmowane będą w godz. 8.00- 16.00.

Nie ma możliwości odwołania zamówionych obiadów na wynos.

• Obiady mogą odbierać tylko Rodzice/ Opiekunowie codziennie w godzinach: 13.00 – 14.00 w strefie rodzica w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków przy                                           ul. Kwiatowej 28.
  •  Obiady nieodebrane do godz. 14.00 będą poddane utylizacji.

Monika Rutkowska