W związku z corocznie obchodzonym  20 listopada Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka, w tym roku nasza szkoła przystąpiła do konkursu organizowanego przez Rzecznika Praw Dziecka, zachęcam do udziału w konkursie na najciekawszą pracę plastyczną o tematyce związanej z Prawami Dziecka.

Zgłoszone prace plastyczne będą oceniane w kategoriach wiekowych:  
kl. I-IV,
kl. V-VIII.           
Prace wykonane mogą być dowolną techniką i w dowolnym formacie.

Na odwrocie pracy należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Termin oddania pracy do 15.XII.2021r.

Prace należy dostarczyć do p. Małgorzaty Długozimy lub sekretariatu szkoły przy ulicy Kwiatowej 28
i p. Marty Wojciechowskiej  w sekretariacie szkoły przy ulicy Ogrodowej 25.

Zwycięzcy – wybrani przez Komisję powołaną przez Rzecznika Praw Dziecka – autorzy najlepszej pracy w każdej kategorii wiekowej – otrzymają za pośrednictwem swojej szkoły zestawy nagród rzeczowych zwycięzcy, ufundowane przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka. Zestawy nagród rzeczowych zwycięzcy będą obejmowały: rower, namiot plażowy, czytnik e-booków, słuchawki bezprzewodowe, ręcznik sportowy, zestaw do gry w badmintona, zestaw do gry w ping-ponga, piłkę, koszulkę sportową, czapkę z daszkiem.

Laureaci – wybrani przez Komisję autorzy dwóch pozostałych najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej – otrzymają za pośrednictwem swojej szkoły zestawy nagród rzeczowych laureata: zestaw do darta, namiot plażowy, czytnik e-booków, słuchawki bezprzewodowe, ręcznik sportowy, zestaw do gry w badmintona, zestaw do gry w ping-ponga, piłkę, koszulkę sportową, czapkę z daszkiem.

Autorzy pozostałych 10 prac wybranych jako wyróżnione otrzymają zestawy nagród rzeczowych wyróżnionego: czytnik e-booków, słuchawki bezprzewodowe, ręcznik sportowy, zestaw do gry
w badmintona, zestaw do gry w ping-ponga, piłkę, koszulkę sportową, czapkę z daszkiem.

Małgorzata Długozima