Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To dla wielu czas wyjątkowy, pełen radości, ciepła oraz rodzinnych spotkań przy świątecznym stole. Wśród nas są jednak osoby samotne, chore, mieszkające w domach opieki, z dala od swoich bliskich. Drobnym gestem możemy podzielić się z nimi świąteczną radością i skierować w ich stronę serdeczne życzenia.

Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się w akcję przygotowania kartek z życzeniami dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej Powiatu Piaseczyńskiego. Szczególne podziękowania za  ogromne zaangażowanie i przygotowanie przepięknych kartek bożonarodzeniowych należą się Erykowi Błażejewskiemu i Marcelowi Osialowi z klasy 8f oraz pani Annie Mędyk, nauczycielce świetlicy szkolnej, za pomoc przy zapakowaniu kartek.
Z rąk Pani Ewy Lubianiec – Członka Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego oraz Pani Sylwii Wolny – Naczelnika Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych otrzymaliśmy podziękowania za przygotowanie kartek.

Mamy nadzieję, że sprawią wiele radości osobom, które je otrzymają.

Małgorzata Długozima

SKMBT_C22421121611440