Zbieraj-z-klasa-plakat26170

Nasza szkoła przystąpiła do akcji „Zbieraj z klasą”. Zbieramy  zużyte baterie i elektrośmieci. Jeśli  masz  je  w  domu  i  nie  wiesz, co  z  nimi  zrobić, przynieś  do  szkoły,  a  na  pewno pomożesz  środowisku!!!

Ogłaszamy szkolny konkurs, organizowany we współpracy z Samorządem Szkolnym, zbierania zużytych baterii i elektrośmieci. Uczniowie mogą je przynosić do szkoły w terminie od 09.01.2022 do 31.05.2022.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

1. Klasowej – klasa, która zbierze najwięcej baterii, otrzyma w nagrodę – dzień bez pytania.

2. Indywidualnej – uczeń, który przyniesie najwięcej baterii, otrzyma nagrodę rzeczową.

Prosimy o wsparcie i pomoc uczniom w zgromadzeniu jak największej ilości zużytych baterii, a tym samym przyczynieniu się do ochrony środowiska

Wolontariat: wymieniaj  baterie  na godziny  wolontariatu.
2kg = 1godz.
Przed wrzuceniem baterii do pojemnika należy pokazać je Pani Małgorzacie Długozimie lub Pani Berenice Antczak.

Zapraszam do czynnego udziału 🙂

Małgorzata Długozima