„Czas ferii zimowych to fajna zabawa.

Kto bezpiecznie się bawi,

w kłopoty nie wpada!”

Drodzy Uczniowie!

Życzymy Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego. Pamiętajcie, że ferie to czas, aby odpocząć od szkoły i obowiązków z nią związanych.

Odpoczywajcie, cieszcie się kontaktami z bliskimi, jednak zawsze dbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmujcie działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Mamy nadzieję, że będzie biało, wesoło i radośnie. Przypominamy Wam o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych oraz zamieszczamy kilka ważnych porad i wskazówek.

Do zobaczenia po feriach 🙂

Uczniowie klasy 7e