Szanowni Państwo Rodzice,

Mając na uwadze obecną sytuację na Ukrainie, Samorząd Szkolny wspólnie z Wolontariatem uruchamia pierwszą zbiórkę.

Celem zbiórki jest pomoc osobom przyjeżdżającym do naszego kraju, a także wsparcie bezpośrednio na Ukrainie.

Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zbiórka potrwa od 1 marca (wtorek) do 4 marca (piątek)

Przyniesione rzeczy można składać:

1. uczniowie z ul. Ogrodowej w swoich salach
  2. uczniowie z ul. Kwiatowej w strefie rodzica do przygotowanego do tego celu pojemnika.

Zbieramy

ŚRODKI OPATRUNKOWE:

gazy jałowe, kompresy jałowe, koce termiczne, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, plastry w rolce, opatrunki.

KOSMETYKI I ŚRODKI CHEMICZNE:

Pampersy dla dzieci, chusteczki nawilżające, podpaski, żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, podkłady higieniczne, sudocrem, pieluchy tetrowe.

Bardzo prosimy Państwa o wsparcie naszej akcji

#napomocUkrainie

Opiekunowie Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego