W dniu 24.03.2022 r. odbyły się w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle zawody szkolne chłopców młodszych (rocznik 2009/2010) o Mistrzostwo Powiatu Piaseczyńskiego w mini piłce ręcznej.

Chłopcy z naszej szkoły w swojej grupie eliminacyjnej pokonali drużynę z CEM Piaseczno 9:6
oraz drużynę z Uwielin 13:4 i awansowali do finału.

W meczu o 1. miejsce wygrali ze szkołą z Nowej Iwicznej 11:3 i zostali Mistrzami Powiatu Piaseczyńskiego w mini piłce ręcznej.

Chłopcy jak na razie są niepokonani, to już czwarty złoty medal w rozgrywkach szkolnych w tym roku szkolnym. Wcześniej wywalczyli Mistrzostwo Gminy i Powiatu Piaseczyńskiego w unihokeju, lecz ze względu na pandemię koronawirusa nie mogli walczyć w dalszym etapie rozgrywek. Tym razem zdobyli Mistrzostwo Gminy i Powiatu Piaseczyńskiego w mini piłce ręcznej i mamy nadzieję, że będą mogli bez przeszkód reprezentować powiat na szczeblu międzypowiatowym.

Brawo dla chłopców za zdobycie kolejnego złotego medalu i awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

Robert Matyja