10 marca 2022 roku uczniowie klas 2a, 2c i 2 d wraz z opiekunami mieli okazję odwiedzić Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wczesnym rankiem wyruszyli autokarem, aby kompleksowo wzbogacić swoją wiedzę o świecie nauki i techniki. Zwiedzając obiekt w grupach, uczniowie mogli nie tylko oglądać, ale również samodzielnie przeprowadzać eksperymenty na poszczególnych stanowiskach. Czas w tym niesamowitym miejscu mija naprawdę szybko, a eksperymentowanie jest bardzo wciągające. Dzięki tej wspaniałej wycieczce uczniowie mieli okazję przekonać się, że przy niewielkim wysiłku można zgłębiać naukę, jednocześnie się bawiąc. Wrócili z wycieczki zadowoleni oraz wzbogaceni o nowe doświadczenia i wiedzę ze świata nauki.

Izabela Włodarczyk