Dnia 11 marca 2022r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”. W konkursie wzięli udział uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, którzy recytowali wybrane przez siebie wiersze. Emocji było co niemiara. Wszystkie dzieci zachwycały przygotowaniem oraz zaangażowaniem. Swoimi występami wywoływały uśmiech na twarzach jurorek. Kiedy doszło do wyboru zwycięzców, jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem. Po długotrwałych obradach wyłoniono następujących zwycięzców:

1.Zofia Kujawska

2.Mikołaj Szopa

3. Antonina Góraj

Wyróżnienia:

Emilia Barczuk

Oliwia Mroczkowska

Antonina Wieczorek

Oliwia Jodełka

Zofia Patynowska

Tym samym uczniowie pierwszego i drugiego miejsca zakwalifikowali się do Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, gdzie reprezentowali naszą szkołę w dalszych zmaganiach eliminacyjnych.

24 marca podczas eliminacji gminnych zarówno Zosia, jak i  Mikołaj, zachwycili swym profesjonalnym występem komisję konkursową, spisali się znakomicie!

Dodatkowo ogromnym sukcesem może pochwalić się Mikołaj Szopa, który zdobył w eliminacjach gminnych 3. miejsce!!!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Izabela Włodarczyk