13 kwietnia br. na stadionie w Kosowie odbyły się  Mistrzostwa Gminy Lesznowola w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców.

Do rywalizacji chłopców przystąpiło 6 drużyn z Mysiadła, Zamienia, Łaz Nowej Iwicznej, Mrokowa, Lesznowoli, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy A i B.

Chłopcy z Mysiadła trafili do grupy A. W swoich meczach zremisowali z Zamieniem 1:1, zwyciężyli z Łazami 4:1 i awansowali do finału rozgrywek z 1. miejsca w grupie A.

Zwycięscy grupy A i B zagrali w meczu o pierwsze miejsce.

Po zaciętym meczu finałowym ostatecznie Mysiadło pokonało Nową Iwiczną 3:2.

Trzecie miejsce zajęli chłopcy z Zamienia, którzy takim samym stosunkiem pokonali Lesznowolę, a w meczu o V miejsce Łazy vs Mroków padł wynik 4:1.

Mistrzostwo Gminy w piłce nożnej jest pierwszym zwycięstwem w historii Naszej Szkoły w tej dyscyplinie sportowej. Wkrótce Nasza Reprezentacja będzie reprezentować Gminę Lesznowola podczas zawodów powiatowych.

Wygrana w tych zawodach jest 7 sukcesem Naszych Chłopców w grach zespołowych w tym roku szkolnym!!!

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.

Ze sportowym pozdrowieniem Robert Matyja