Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle rozegrany został turniej piłki ręcznej „zRęczne Granie”. Organizatorem turnieju był Klub OTM Lesznowola i Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle pod patronatem Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. W rywalizacji brały udział dzieci z rocznika 2010 i młodsi, trenujący na co dzień w klubach: OTM Lesznowola, UKS Lolek Łazy, KS Victoria Piaseczno oraz Jurand Ciechanów.

                     Turniej był okazją do sprawdzenia swoich sił w rywalizacji z innymi zespołami, a także nabraniem doświadczenia przed kolejnymi turniejami i przede wszystkim popularyzacją dyscypliny, jaką jest piłka ręczna.

                     Ostatecznie turniej zwyciężyła drużyna z Ciechanowa, a najlepszym strzelcem został Adam Wiśniak, na co dzień trenujący w zespole UKS Lolek Łazy, zdobywając 30 bramek dla swojego zespołu. Najlepszym zawodnikiem zespołu gospodarzy został Maciej Ciesielski z 8 bramkami na koncie strzeleckim.

                     Każda drużyna otrzymała pamiątkowe statuetki, a najlepszy strzelec pamiątkową koszulkę treningową Klubu OTM Lesznowola. Oczywiście nie obyło się bez słodkości dla wszystkich dzieci biorących udział w zmaganiach sportowych.

                                                                                                                 Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                                 Robert Matyja