Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 odbędzie się 1 września (czwartek) według następującego harmonogramu:

– Klasy I – godz. 9.00 – hala sportowa w budynku przy ul. Kwiatowej 28.

Po uroczystości na hali sportowej zapraszamy uczniów wraz z rodzicami do sal lekcyjnych według następującego porządku:

• klasa Ia – sala 3
  • klasa Ib – sala 4
  • klasa Ic – sala 5
  • klasa Id – sala 6

– oddział przedszkolny, klasy II oraz klasy IIIa i III b  godz. 9.00 – budynek przy ul. Ogrodowej 13 – spotkanie z wychowawcami w następujących salach:

• oddział przedszkolny – sala 2
  • klasa IIa – sala 3
  • klasa IIb – sala 4
  • klasa IIc – sala świetlicy
  • klasa IIIa – sala 14
  • klasa IIIb – sala 19

klasy IIIc i IIId godz. 9.00 – budynek przy ul. Kwiatowej 28 – spotkanie z wychowawcami:

• klasa IIIc – sala 1
  • klasa IIId – sala 2

klasy IV godz. 11.00 – hala sportowa przy ul. Kwiatowej 28.

Po uroczystości na hali sportowej zapraszamy uczniów do sal lekcyjnych według następującego porządku:

• klasa IVa – sala 1,
  • klasa IVb – sala 2,
  • klasa IVc – sala 3,

klasy V-VIII godz. 11.00 – budynek przy ul. Kwiatowej 28 – spotkanie z wychowawcami w następujących salach:

• klasa Va – sala 4,
  • klasa Vb – sala 5,
  • klasa Vc – sala 6,
  • klasa VIa – sala 27,
  • klasa VIb – sala 28,
  • klasa VIc – sala 30,
  • klasa VId – sala 31,
  • klasa VIIa – sala 21,
  • klasa VIIb – sala 20,
  • klasa VIIIa – sala 22,
  • klasa VIIIb – sala 29,
  • klasa VIIIc – sala 32,
  • klasa VIIId – sala kręgielnia 1,
  • klasa VIIIe – świetlica okrągła,

1 września kursują autobusy szkolne według harmonogramu dostępnego na stronie szkoły w zakładce Informacje/Dowozy. Świetlica szkolna zaprasza dzieci od 2 września. Zapisy na świetlicę u wychowawcy klasy w dniu 1 września 2022 r.