Młodzieżowy Dom Kultury w Warszawie, wchodzący w skład Zespołu Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej, ogłosił w końcu września b.r. VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny  z cyklu – „Jesienne Klimaty – Nostalgicznie…”.

Do wyboru były trzy tematy, adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat, uczęszczającej do szkół podstawowych, ponadpodstawowych a także placówek oświatowo-wychowawczych w województwie mazowieckim.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, również w naszej szkole, gdzie, z inicjatywy i za pośrednictwem biblioteki, wzięło w nim udział kilkoro uczniów.

Wyniki ogłoszono 16 listopada, publikując listę laureatów na stronie ZWPEK.

Laureatką nagrody głównej i I miejsca w kategorii wiekowej: 12 – 14 lat została nasza uczennica z klasy 8e – Valeria Daineko!

Uroczysta gala z wręczeniem nagród i Wystawą Pokonkursową odbyła się 23 listopada w sali teatralnej ZWPEK w Warszawie.

Cieszymy się bardzo z sukcesu naszej uczennicy i gratulujemy jej serdecznie!

Poniżej nagrodzona praca namalowana techniką akrylu na płótnie.

Przygotowała: Anna Morawska-Ryll