PEDAGOG

Urszula Łydzińska – ul. Kwiatowa 28
urszula_lydzinska@spwmy.edu.pl

Ewa Katarzyna Misztal – ul. Ogrodowa 13
ewa_misztal@spwmy.edu.pl

Małgorzata Paczkowska – ul. Kwiatowa 28
malgorzata_paczkowska@spwmy.edu.pl

Agnieszka Krystyna Salamończyk – ul. Cyraneczki 8 Zgorzała
agnieszka_salamonczyk@spwmy.edu.pl

PSYCHOLOG

Adrianna Chmielewska – ul. Ogrodowa 13,
ul. Cyraneczki 8 Zgorzała
adrianna_chmielewska@spwmy.edu.pl

Marcin Popławski – ul. Kwiatowa 28
marcin_poplawski@spwmy.edu.pl

Iwona Złotopolska – ul. Kwiatowa 28
iwona_zlotopolska@zspwmy.edu.pl

LOGOPEDA

Ewelina Jurek – Boczek – ul. Ogrodowa 13
ewelina_jurek-boczek@spwmy.edu.pl

Justyna Pająk-Bińczak – ul. Cyraneczki 8 Zgorzała
justyna_pajak-binczak@spwmy.edu.pl

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH, NIEDOSTOSOWANYCH SPOŁECZNIE
 I ZAGROŻONYCH NIEDOSTOWANIEM SPOŁECZNYM

Anna Boczkowska 1d
anna_boczkowska@spwmy.edu.pl

Iwona Chmielewska 2d
iwona_chmielewska@spwmy.edu.pl

Magdalena Drozd 4c
magdalena_drozd@spwmy.edu.pl

Anna Długokęcka7d
anna_dlugokecka@spwmy.edu.pl

Małgorzata Długozima 5c
malgorzata_dlugozima@spwmy.edu.pl

Maja Horajska 1c
maja_horajska@spwmy.edu.pl

Anna Jarosz 2d
anna_jarosz@spwmy.edu.pl

Aleksandra Kozłowska 5e
aleksandra_kozlowska@spwmy.edu.pl

Magdalena Krzyśpiak 6c
magdalena_krzyspiak@spwmy.edu.pl

Monika Kutera 8b
monika_kutera@spwmy.edu.pl

Agnieszka Malarczyk 8a, 6f
agnieszka_malarczyk@spwmy.edu.pl

Weronika Młotkiewicz 5f
weronika_mlotkiewicz@spwmy.edu.pl

Maria Ewa Paprocka 8b
maria_paprocka@spwmy.edu.pl

Agnieszka Anna Przytuła 1b, 2c
agnieszka_przytula@spwmy.edu.pl

Karolina Rakowska-Sokolik 3e
karolina_rakowska-sokolik@spwmy.edu.pl

Justyna Skowronek 5b
justyna_skowronek@spwmy.edu.pl

Marek Szarek 3c
marek_szarek@spwmy.edu.pl

TERAPIA PEDAGOGICZNA

Karina Fronczak
karina_fronczak@spwmy.edu.pl

Ewa Grzechnik
ewa_grzechnik@spwmy.edu.pl

Magdalena Korszla-Iwan
magdalena_korszla-iwan@spwmy.edu.pl

Karolina Majewska
karolina_majewska@spwmy.edu.pl

Agnieszka Pawlikowska
agnieszka_pawlikowska@spwmy.edu.pl