PEDAGOG

Łydzińska Urszula – ul. Kwiatowa 28

urszula_lydzinska@spwmy.edu.pl

Misztal Ewa Katarzyna – ul. Ogrodowa 13

ewa_misztal@spwmy.edu.pl

Paczkowska Małgorzata – ul. Kwiatowa 28

malgorzata_paczkowska@spwmy.edu.pl

PSYCHOLOG

Chmielewska Adrianna – ul. Ogrodowa 13, Cyraneczki 8 Zgorzała

adrianna_chmielewska@spwmy.edu.pl

Popławski Marcin – ul. Kwiatowa 28

marcin_poplawski@spwmy.edu.pl

Złotopolska Iwona – ul. Kwiatowa 28

 iwona_zlotopolska@zspwmy.edu.pl

LOGOPEDA

Jurek – Boczek Ewelina – ul. Ogrodowa 13
ewelina_jurek-boczek@spwmy.edu.pl

Pająk-Bińczak Justyna – ul. Cyraneczki 8 Zgorzała
justyna_pajak-binczak@spwmy.edu.pl

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH, NIEDOSTOSOWANYCH SPOŁECZNIE I ZAGROŻONYCH NIEDOSTOWANIEM SPOŁECZNYM

Boczkowska Anna 1d

anna_boczkowska@spwmy.edu.pl

Chmielewska Iwona 2d

iwona_chmielewska@spwmy.edu.pl

Drozd Magdalena 4c

magdalena_drozd@spwmy.edu.pl

Długozima Małgorzata 5c

malgorzata_dlugozima@spwmy.edu.pl

Horajska Maja 1c

maja_horajska@spwmy.edu.pl

Kozłowska Aleksandra 5e

aleksandra_kozlowska@spwmy.edu.pl

Krzyśpiak Magdalena 6c

magdalena_krzyspiak@spwmy.edu.pl

Kutera Monika 8b

monika_kutera@spwmy.edu.pl

Malarczyk Agnieszka 8a, 6f

agnieszka_malarczyk@spwmy.edu.pl

Młotkiewicz Weronika 5f

weronika_mlotkiewicz@spwmy.edu.pl

Paprocka Maria Ewa 8b

maria_paprocka@spwmy.edu.pl

Pijankowska Joanna

joanna_pijankowska@spwmy.edu.pl

Przytuła Agnieszka Anna 1b, 2c

agnieszka_przytula@spwmy.edu.pl

Rakowska-Sokolik Karolina 3e

karolina_rakowska-sokolik@spwmy.edu.pl

Skowronek Justyna 5b

justyna_skowronek@spwmy.edu.pl

Szarek Marek

marek_szarek@spwmy.edu.pl

TERAPIA PEDAGOGICZNA

Fronczak Karina

karina_fronczak@spwmy.edu.pl

Grzechnik Ewa

ewa_grzechnik@spwmy.edu.pl

Korszla-Iwan Magdalena

magdalena_korszla-iwan@spwmy.edu.pl

Majewska Karolina

karolina_majewska@spwmy.edu.pl

Pawlikowska Agnieszka

agnieszka_pawlikowska@spwmy.edu.pl