We wtorek 18 października br. odbyła się szkolna gra typu escape room pod tajemniczym tytułem „Nie WIELbłądź – DECYDUJ!”. Oto zaczyna się dla Was czas testu na dojrzałość. Wasza karawana z WIELbłądziami została wystawiona do corocznego wyścigu przez pustynię, w trakcie którego musicie wykazać się rozwagą, odpowiedzialnością, asertywnością w decydowaniu o dobru swoim i innych oraz umiejętnością współpracy. Na drodze przez pustynię (a może przez życie?!) napotkacie wiele pułapek – zwodnicze przyjemności,…
WięcejW roku szkolnym 2022-2023 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków bierze udział w kampanii społecznej “Odłącz się – Połącz się”. Jest to kampania zorganizowana przez Stowarzyszenie “Strefa Wsparcia”- organizację pozarządową wspierającą rodziców i nauczycieli. Celem tej kampanii jest podniesienie świadomości nauczycieli, rodziców oraz dzieci w temacie niebezpieczeństw wynikających z nadużywania i nieodpowiedniego korzystania z elektroniki przez dzieci wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i młodzieży oraz podanie konkretnych narzędzi, jakimi możemy pracować w szkole i w domu,…
Więcej






