Dzięki zaangażowaniu najmłodszych czytelników, biblioteka szkolna w dniu 19 kwietnia 2024 zamieniła się na chwilę w symboliczny ogród żonkili, który był wyrazem pamięci i szacunku dla tych, którzy walczyli o wolność i godność człowieka. Chcąc oddać hołd bohaterom walki w getcie warszawskim czytelnicy podjęli działania, które pomogły zachować pamięć o tamtych wydarzeniach np. własnoręcznie wykonali symboliczne żonkile, które z dumą przypięli do swoich ubrań. Klasa 2a obejrzała premierę…
Więcej






