KOLEJNA WYGRANA DEBATA OKSFORDZKA

19 listopada nasi reprezentanci zmierzyli się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w kolejnej rundzie rozgrywek Warszawskiej Ligi Debatanckiej. W wyniku losowania uczniom z Mysiadła przypadła obrona tezy „Ta izba żałuje wzrostu popularności edukacji domowej”. Nasza drużyna starała się przede wszystkim wykazać, że tradycyjna szkoła zachęca do dodatkowych aktywności (chór, debaty, zajęcia sportowe, samorząd, koła zainteresowań) oraz rozwija istotne kompetencje społeczne.…

Więcej