24 września br. na Górkach Szymona w Piasecznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety – dziewcząt i chłopców z klas 6. Każdy zawodnik i każda zawodniczka miała do pokonania dystans 900 metrów. W zawodach udział wzięło aż 13 sztafet dziewcząt i 12 sztafet chłopców. Złoty bieg dziewcząt! Dziewczęta odniosły historyczny sukces, zdobywając 1. miejsce w powiecie – po raz pierwszy w historii…
Więcej






