Dnia 20 kwietnia 2026 r. nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach międzypowiatowych, w których rywalizowały najlepsze szkoły z aż pięciu powiatów: piaseczyńskiego, otwockiego, wołomińskiego, legionowskiego oraz nowodworskiego. Poziom rozgrywek był niezwykle wyrównany, a stawką był awans do finałów wojewódzkich w Płocku. Dodatkowo w turnieju zmierzyły się aż trzy szkoły, które na co dzień rywalizują w lidze Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej: Zielonka, Marki oraz Mysiadło – co tylko podniosło rangę i intensywność spotkań.

Po bardzo zaciętych meczach nasza drużyna wywalczyła wysokie 3 miejsce.

Wyniki:

 SP Mysiadło – SP 4 Marki 13:17

SP Mysiadło – SP 2 Zielonka 10:12

SP Mysiadło – SP Jadwisin 12:6

Gratulujemy zawodniczkom ogromnego zaangażowania, walki do końca i świetnej postawy na boisku! Jesteśmy z Was dumni!

 Rober Matyja