Zapraszamy społeczność szkolną do wzięcia udziału w XVI edycji konkursu „Zbiórka surowców wtórnych” organizowanej przez Województwo Mazowieckie.

Zbieramy makulaturę i butelki PET od 13.01. –  30.03.2020 r. Zbiórka prowadzona będzie w poniedziałki w godzinach 7.00 – 13.30 i w środy w godzinach 12.05 – 16.30 w korytarzu naprzeciwko portierni przez wyznaczonego pracownika szkoły.

Prosimy o przynoszenie zgniecionych butelek bez nakrętek, w większej ilości, żeby można było je zważyć. Uczniowie będą też mogli wrzucać butelki do oznakowanych koszy na terenie szkoły.

Za zebrane  surowce dzieci otrzymają też punkty w konkursie „Super klasa” organizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu Urzędu Marszałkowskiego.

Aleksandra Stefańska