Projekt Appic Learning, ufundowany przez program Erasmus+, został stworzony na kanwie wieloletniej współpracy ze szkołami z Estonii, Niemiec i Macedonii Północnej. Projekt przewidziany jest na czas
od 01 września  2019 roku do 28 lutego 2022. Do udziału w projekcie zaproszeni zostali uczniowie klas ósmych w roku szkolnym 2020/2021. Na drodze rekrutacji wyłoniono 18 uczniów, którzy mają wziąć udział w mobilnościach zagranicznych i działaniach proponowanych na terenie szkoły.

Tematyka projektu to aplikacje służące do uczenia się wszystkich przedmiotów szkolnych. Uczestnicy projektu mają przy okazji podróży do instytucji partnerskich poznawać nie tylko kulturę i zwyczaje obcego kraju ale również przeszkolić podczas pracy w międzynarodowej grupie sposoby na uczenie się przy pomocy smartfonu.

Z powodu pandemii COVID – 19 udało się zorganizować tylko jeden wyjazd do szkoły Krste Misirkow w Skopje, w Północnej Macedonii wraz z 6 uczniami i 2 nauczycielkami. Organizatorzy żywią nadzieję, że w możliwie jak najszybszym czasie uda się zrealizować wszystkie zaplanowane podróże.