Regulamin wolontariatu


Fundacja Pho3nix wraz ze szkołami gra dla WOŚP ! 

Już 24 stycznia uczniowie Naszej szkoły będą mogli przystąpić do konkursu organizowanego przez Fundacje Pho3nix. 

❤️Za każdego aktywnego ucznia szkoły zapisanej do konkursu, który wykona w czasie trwania akcji minimum 1000 kroków, Fundacja Pho3nix wpłaci 5 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”.

REJESTRACJA UCZNIÓW

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 6.02.2022 r. 


DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI [LINK] 

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA [LINK]

ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. 
Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

REGULAMIN [LINK]

#Pho3nixDlaWOSP #wosp #wielkaorkiestraswiatecznejpomocy 


pakat_A313415

Jakie-ksiazki_60x94__3mm13416

Blekitny-Pies-Dynamiczny-Ramka-Wolontariat-Rekrutacja-Plakat-1