Szanowni Państwo,

od 1 czerwca br. uczniowie klas 4-8 mają możliwość skorzystania z konsultacji na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów w celu poprawienia oceny oraz/lub wyjaśnienia materiału. Konsultacje są dobrowolne dla uczniów, a ich wymiar/harmonogram będzie uzależniony od zdiagnozowanych potrzeb. Osoby, które zgłoszą udział w konsultacjach, zostaną poinformowane o  terminach dyżurów poszczególnych nauczycieli. Ze względów organizacyjnych na konsultacje odbywające się w tygodniu 1-5 czerwca br. można się zgłaszać do środy 26 maja br.

Zajęcia są organizowane zgodnie z wytycznymi MEN i GIS. Szczegółowe Procedury obowiązujące w okresie pandemii COVID-19 na terenie Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle znajdują się na stronie szkoły w zakładce W czasie zawieszenia zajęć/Konsultacje. Każdy uczeń wchodzący na teren szkoły jest zobowiązany zapoznać się z nimi oraz ich przestrzegać. Musi również posiadać podpisane Oświadczenia Rodziców, dostępne na stronie szkoły.