W dniach 12 – 13 lutego w Szkole Podstawowej w Łazach odbyły się gminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Pierwszego dnia zmagań walczyły trzy szkoły: z  Mysiadła, Łaz i Mrokowa. Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach Mistrzem Gminy zostały dziewczęta z naszej szkoły i będą reprezentować gminę w zawodach powiatowych.

Lista zawodniczek:

1. Korczak Julia
  2. Korczak Natalia
  3. Włodarska Zofia
  4. Kwiatkowska Jagoda
  5. Kojder Oliwia
  6. Łęgiewicz Klaudia
  7. Łysiak Wiktoria
  8. Jagiełło Magdalena
  9. Nawrat Maja
  10. Łutczyk Dominika
  11. Chojnacka Olga
  12. Naruszewicz Maja
  13. Strzemieczna Oliwia

W drugim dniu zawodów do rywalizacji przystąpili chłopcy z naszej szkoły, którzy rywalizowali z uczniami ze szkół z Mrokowa i Łaz. W tym roku szkolnym awans uzyskiwały dwie szkoły, gdyż w ubiegłym roku szkolnym uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łazach wygrali Mistrzostwo Powiatu. Ostatecznie uczniowie z Mysiadła uplasowali się na drugiej lokacie z prawem startu w zawodach powiatowych.

Lista zawodników:

1. Pańczak Wojciech
  2. Farys Igor
  3. Szawliński Stanisław
  4. Antonowicz Michał
  5. Iwański Filip
  6. Dorodkiewicz Filip
  7. Laszkowski Eryk
  8. Lewicki Ignacy
  9. Olejnik Piotr
  10. Bajak Szymon
  11. Wilk Mateusz
  12. Jastrzębowski Bartłomiej
  13. Zdanowski Marcel

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Robert Matyja