Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
          Wspominając dzień finału, nadal jestem pełna wzruszenia. Wraz z Darczyńcami podjechaliśmy pod dom rodziny. Wyraz twarzy Pani Krystyny, która wyszła nam na spotkanie, pozostanie w moim sercu na zawsze. Był to wspaniały moment, zwieńczenie ciężkiej pracy wolontariuszy, ale przede wszystkim Darczyńców. Tego dnia towarzyszył nam wielki uśmiech na twarzy. Widok cieszących się dzieci chwytał za serce. Reakcja na prezenty, które dostali, jest nie do opisania. Ich wielkie zaskoczenie, dzieciaki po prostu zaniemówiły. Słowa Patryka, że nigdy nie widział takiego drona i czy może go dotknąć, świadczyły o tym, jak bardzo się cieszy. A dzięki temu my cieszyliśmy się wszyscy jeszcze bardziej. Dziewczynki były zachwycone kuferkami, kosmetykami, zabawkami, materiałami szkolnymi. Szalały ze szczęścia. Ciągle powtarzały ze słodyczą „dziękuję”, „dziękuję”. A nas rozpierała duma. Pani Krystyna nie wiedziała, jakich słów użyć, aby wyrazić swoją wdzięczność. Łzy wzruszenia nam wystarczyły. Paczka dla Pana Józefa zawierająca niezbędne środki do walki z ciężką chorobą jaką jest rak, wniosła wiele emocji. Pani Krystyna jeszcze raz z całego serca bardzo dziękuję. Wielkim zaskoczeniem dla całej rodziny była informacja o otrzymaniu nowej szafy na ubrania dla dzieci oraz dodatkowo bon na zakupy do sklepu ważny cały rok. Wszyscy razem przeżywaliśmy tę chwilę jak jedna rodzina.

Co chce przekazać Ci wolontariusz:
             Bardzo dziękuję Pani Berenice. Jest Pani wspaniałą kobietą! Współpraca była wspaniała. Emocji, które Pani wniosła w moje życie, nie zapomnę do końca życia. Bardzo dziękuje za okazanie tak wielkiej pomocy rodzinie. Ilość paczek i otrzymanych podarunków onieśmieliła zarówno rodzinę, jak i mnie samą. To wspaniali ludzie. Ten finał był magiczny dzięki Państwu, chwile które wspólnie przeżyliśmy dużo dla mnie znaczą. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia, dużo ciepła spędzonego w tym dniu z rodziną oraz wiele wspaniałych chwil w życiu.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
           Dziękujemy wszystkim z osobna za trud włożony w organizację tych wspaniałych rzeczy dla naszej rodziny. Jesteśmy wzruszeni i szczęśliwi. Wnieśli Państwo do naszego życia wiele światła dobroci. Gdy patrzę na radość moich wnuków, łzy napływają mi same do oczu. Nie znam słów, które mogłyby wyrazić to, jak w tej chwili się czuję oraz takich, którymi mogłabym podziękować. Otrzymana pomoc przerosła moje oczekiwania. Jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczna. Wszystkim Państwu życzę wiele cudownych chwil, dużo zdrowia i szczęścia. Niech Aniołki mają Państwa w opiece, będę się o to modlić.