Kwiatowa

Godziny

Sala

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel
prowadzący

PONIEDZIAŁEK

7.45 – 8.30

3

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

4ef_SP

Beata Sosińska

14.25 – 15.10

biblioteka

Kółko robótek ręcznych

4-8_SP

Małgorzata Gajcy

27

Zajęcia rozszerzające z matematyki (pde)

8d_SP

Agata Karas

15.20 – 16.05

27

Zajęcia rozszerzające z matematyki (pde)

8c_SP

Agata Karas

św_O

Koło dyskusyjne

7-8_SP, 3_G

Paweł Ciesielski

WTOREK

7.45 – 8.30

27

Zajęcia rozszerzające z matematyki (pde)

8a_SP

Agata Karas

8.35 – 9.20

20

Zajęcia rozszerzające z j. polskiego (pde)

3C_G

Joanna Berdel

10.25 – 11.10

4

Koło matematyczne

5c, 4d_SP

Justyna Kaźmierczak

12.25 – 13.10

sala gim

Gry zespołowe

7-8_SP i 3_G

Robert Matyja

13.30 – 14.15

sala gim

Gry zespołowe

Magdalena Bachniak

półpiętro

Wolontariat

Monika Armacińska

14.25 – 15.10

sala gim

Gry zespołowe

Krystian Barwiński

sala gim

Gimnastyka sportowa

Dominika Har

15.20 – 16.05

1

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

3B_G

Magdalena Czyżyk

ŚRODA

7.45 – 8.30

30

Zajęcia rozszerzające z matematyki (pde)

8b_SP

Małgorzata Tomala -Duch

10.25 – 11.10

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5_SP

Justyna Kaźmierczak

 10.25-11.10

31

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4bf_SP

Adrian Gryza

13.30 – 14.15

23

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5_SP

Adrian Gryza

14.25 – 15.10

kor-1

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5_SP

Adrian Gryza

14.25 – 15.10

23

Kółko języka angielskiego

5a_SP

Agata Cieniek

14.25 – 15.10

fitnes

Zajęcia wyrównawcze z  j. polskiego

5bd_SP

Magdalena Czyżyk

15.20 – 16.05

32

Zajęcia rozszerzające z j. polskiego (pde)

8a_SP

Joanna Berdel

15.20 – 16.05

23

Kółko języka francuskiego

5a_SP

Agata Cieniek

16.15 – 17.00

sala gim

Gry zespołowe 4-6 SP

4-6_SP

Łukasz Trochimiak

CZWARTEK

7.45 – 8.30

31

Zajęcia rozszerzające z matematyki (pde)

3CG

Adrian Gryza

9.30 – 10.15

27

Koło matematyczne

6c_SP

Agata Karas

10.25 – 11.10

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4_SP

Justyna Kaźmierczak

10.25 – 11.10

gim

Gry i zabawy

świetlica

Małgorzata Mazur

13.30 – 14.15

sala gim

Gry zespołowe 4-6 SP

4-6_SP

Berenika Antczak

13.30 – 14.15

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5_SP

Adrian Gryza

13.30 – 14.15

5

Chór szkolny

4-8_SP

Iwona Manista-Kutryś

13.30 – 14.15

koryt. górny

Kółko dziennikarskie

chętni SP i G

Magdalena Czyżyk

14.25 – 15.10

31

Koło matematyczne

6_SP

Adrian Gryza

15.20 – 16.05

27

Koło matematyczne

7c_SP

Agata Karas

15.20 – 16.05

sala gim

Gry zespołowe

4-8_SP

Krystian Barwiński

15.20 – 16.05

sala gim

Gry zespołowe

4-6_SP

Łukasz Trochimiak

15.20 – 16.05

sala gim

Gry zespołowe

7-8_SP, 3_G

Robert Matyja

16.15 – 17.00

sala gim

Gry zespołowe

7-8_SP, 3_G

Robert Matyja

16.15 – 17.00

sala gim

Siatkówka dziewcząt

7-8_SP, 3_G

Łukasz Trochimiak

16.15 – 17.00

5

Chór szkolny

4_8SP i 3_G

Iwona Manista-Kutryś

PIĄTEK

7.45 – 8.30

27

Koło matematyczne

8_SP

Agata Karas

7.45 – 8.30

25

Zajęcia rozszerzające z j. angielskiego (pde)

8b,d_SP

Karolina Lis

7.45 – 8.30

kręg.2

Zajęcia rozszerzające z j. angielskiego (pde)

8a, c SP

Karolina Kasperska

8.35 – 9.20

kręg. 2

Zajęcia rozszerzające z j. polskiego (pde)

3A_G

Joanna Berdel

8.35 – 9.20

s.gim

Tenis stołowy

4-8_SP

Berenika Antczak

8.35 – 9.20

24

Zajęcia rozszerzające z j. angielskiego (pde)

3C_G

Karolina Lis

15.20 – 17.00 (co 2 tydz.)

23

Programowanie Python

7-8_SP

Piotr Pawlikowski

15.20 – 16.05

s. gim

Gimnastyka sportowa

4-8_SP, 3_G

Dominika Har

Ogrodowa

Godziny

Sala

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Poniedziałek

11.20-12.05

14

Zajęcia plastyczne „Ze sztuką za pan brat”

2a, 2b, 2c

Karolina Wójcik

 12.25 – 13.10

14

Zajęcia plastyczne „Ze sztuką za pan brat”

1a,1b,1c,3a,3b

Karolina Wójcik

Wtorek

8.35 – 9.20

gim O

Gimnastyka korekcyjna

2a, 2b, 2c

Magdalena Bachniak

10.25 – 11.10

gimn.

Tabliczka mnożenia

2a, 2b, 2c

J.Koczuk, B.Wojciechowska

11.20 – 12.05

15

Tabliczka Mnożenia

2a, 2b, 2c

J .Koczuk, B. Wojciechowska

 12.25 – 13.10

O15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1c

Marta Mańkowska

12.25 – 13.10

2

Łamigłówki mądrej główki

1b

Monika Armacińska

13.30 – 14.15

gim O

Gimnastyka korekcyjna

0, Ia

Małgorzata Mazur

14.25 – 15.10

gim O

Gry i zabawy

świetlica

Małgorzata Mazur

 16.15- 17.00

4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2c

B.Wojciechowska

Środa

 10.25- 11.10

15k

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2b

Zuzanna Meder

12.25 – 13.10

14

Kto Ty jesteś Polak mały

3a, 3b

K.Wójcik

16.15 – 17.00

16

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2a

Joanna Koczuk

Czwartek

10.25 – 11.10

gim O

Gimnastyka korekcyjna

klasy III

Małgorzata Mazur

11.20 – 12.05

19

Od pętelki do literki

1a

Anna Długokęcka

Piątek

9.30 – 10.15

14

Zabawy z tabliczką mnożenia

3a,3b

K.Wójcik, J.Przybylska

9.30 – 10.15

sala gim

Gimnastyka korekcyjna

1b 1c

Dominika Har

 10.25 – 11.10

14

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3a

K.Wójcik

 11.20 – 12.05

4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3b

J.Przybylska

12.25 – 13.10

sala gim

Gimnastyka korekcyjna

2a, 2b, 2c

Dominika Har

Zgorzała

Godziny

Sala

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Poniedziałek

8.35 – 9.20

sala gim.

Gimnastyka korekcyjna

0c, 1d, 2e

Magdalena Bachniak

9.30-10.15

stołówka

Gry i zabawy z tabliczką mnożenia

2

Iwona Rudecka

10.25-11.10

stołówka

Gry i zabawy z tabliczką mnożenia

2

Iwona Rudecka

11.20-12.05

s.26

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1d

Katarzyna Art

12.25 – 13.10

stołówka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2d

Ewa Jędrzejczyk

Wtorek

13.30 – 14.15

Gim

Gimnastyka korekcyjna

0b,1e,2d,3c

Berenika Antczak

Środa

12.25 – 13.10

21

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

3c

Anna Kamińska

Czwartek

11.20-12.05

s26

Mały Patriota

3c

Magdalena Skoczek

14.25 – 15.10

27

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

2e

Iwona Rudecka

Piątek

10.25-11.10

stołówka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

1e

Magdalena Skoczek