Dzień z matematyką był świetną okazją do zachęcenia uczniów do pozytywnego podejścia do matematyki i pokazania, że ta dziedzina może być zarówno użyteczna, jak i zabawna. Była to doskonała okazja do integracji i współpracy między uczniami, a także do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Uczniowie mieli okazję wykorzystać swoje umiejętności matematyczne w praktyce i pokazać, że matematyka może być fascynująca i interesująca. Dzięki różnorodnym zabawom,  wszyscy mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu i rozwijać swoje umiejętności matematyczne w sposób kreatywny i interaktywny.

Organizatorzy Dnia z Matematyką zadbali o to, żeby wydarzenie było atrakcyjne i angażujące dla wszystkich uczestników, co z pewnością przeniosło się na pozytywne wrażenia i motywację do dalszego rozwoju w dziedzinie matematyki. Mam nadzieję, że takie inicjatywy będą kontynuowane w przyszłości, aby promować pozytywne podejście do nauki matematyki i rozwijać zainteresowanie tą dziedziną wśród uczniów.

Iwona Rudecka