W czwartek 8 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Uczniowie klas 0-3 czekali na niego z niecierpliwością.

Już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów
i policjantki, piratów, Spider-Mana…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Sala gimnastyczna została przystrojona w kolorowe balony i girlandy. Dodatkowo w szkolnej stołówce czekał na dzieci pyszny pączek i soczek.

Na balu karnawałowym nie mogło zabraknąć muzyki i konkursów.  Bal rozpoczęliśmy od tradycyjnego polskiego tańca Poloneza. Uczniowie wraz z nauczycielami tańczyli razem w rytmie różnorodnych utworów. Odbyły się różnego rodzaju konkursy i zabawy. Wybrano króla i królową balu!

Bal karnawałowy w klasach 0-3 był nie tylko pełen atrakcji, ale również świetną okazją do integracji i wspólnej zabawy.  Tego dnia cała szkoła była wypełniona radością, śmiechem i niesamowitym kolorem. Karnawał to bowiem czas wyjątkowy, który pozwala nam na oderwanie się od codzienności i wprowadza nas w magiczny świat fantazji. Był to niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Izabela Włodarczyk